HAZIRLIK MAÇLARI

13 Nisan 2017 Perşembe

Denizköşklerspor Kulüp Başkanı Münir Sivrikaya “GÜNDEMİMİZDE KONGRE YOK”

Denizköşklerspor Kulüp Başkanı Münir Sivrikaya “GÜNDEMİMİZDE KONGRE YOK”
 
Denizköşklerspor Kulüp Başkanı Münir Sivrikaya’dan Amatörün Dünyası ekibine flaş açıklamalar. Sivrikaya, kongre söylentilerine de yanıt vererek şu anda gündemlerinde seçim olmadığını, Denizköşklerspor’a sahip çıkacak her oluşuma da açık olduklarını söyledi.
 
Kulübü çok zor şartlar altında alarak bugünlere getirdiklerini ifade eden Sivrikaya “Önemli olan kulübün kendi ayaklarının üzerinde durabilecek bir noktaya gelmesi. Kulübün kurumsallaşması konusunda ciddi programı olan biri varsa başkası da olur. Ben olurum başkası olur fark etmez. Şu an gündemimizde kongre yok. Ama olabilir. Her an her şey olabilir.” şeklinde konuştu.

“OYUNCULARIMIZI SEVİYORUZ”
Denizköşklerspor kulübünü aldıkları günden bugüne kadar belli bir sisteme oturttuklarını ifade eden Sivrikaya “Denizköşklerde bir faaliyet oturdu aslında. Orayı bir arada tutmak için çok uğraştık. Bundan sonra biraz daha altyapıya önem vereceğiz. İlk geldiğimizde takımın başında Metin Kurt vardı. Metin Kurt’la devam etseydik hiç transfer olmayacaktı. Öyle başlamıştık. Ancak o dönemde bazı yönetici arkadaşlarımızın istekleriyle dışarıdan transfer yapmaya başladık. Çünkü taşıma suyla değirmen dönmüyor. Şampiyon oluyorsun da ne oluyor altyapı olmadıktan sonra? Bu sene kuvvetli bir altyapı oluşturacağız. Geçtiğimiz sezon bizde forma giyen oyuncularımızın bu sene yine bizi tercih edeceklerine inanıyorum. Yine bu oyuncu grubuyla devam edeceğiz. Oyuncularımızı seviyoruz. Onlara alıştık çünkü. Bir aile olabildiysek ne mutlu bize. Denizköşkler olarak öyle ya da böyle bir iz bıraktık. Türk futboluna hizmet etmek için hep burada olacağız zaten.” diye konuştu.
 
”ONLARIN HEPSİ DEDİKODU”
Başkanlığı bırakacağı şeklinde çıkan dedikodulara da yanıt veren Sivrikaya “Onların hepsi dedikodu. Keşke herkes kulübüne katkı sağlasa. Bizim için sorun yok. Öyle bir kaygımız da yok. Keşke birileri gelse de, yapabilseler de.” ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.