HAZIRLIK MAÇLARI

14 Nisan 2017 Cuma

DENİZKÖŞKLER'DE DUMAN DÖNEMİ KAPANDI

DENİZKÖŞKLER'DE DUMAN DÖNEMİ KAPANDI
 Amatör 1.Küme ekiplerinden Denizköşklerspor’da yönetimin, teknik direktör Abbas Duman’la sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiği belirtildi. 


Yönetimin tecrübeli çalıştırıcıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptığı, görüşme sonrasında da Duman’a bugüne kadar kulübe verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür edilerek yolların ayrıldığı belirtildi. Denizköşklerspor’la iki sezondur Süper Amatör Kümenin direğinden dönen Duman’ın sözleşmesinin feshedilmesiyle birlikte yönetimin de önümüzdeki sezon takımın başına getireceği isimle dirsek temasına geçtiği, yönetimin konuyla ilgili olarak önemli bir aşama kaydettiği, imza konusunda da son aşamaya kadar gelindiği ifade edildi. Kulüp Başkanı Münir Sivrikaya imza için gün saydığı, Sivrikaya’nın yeni sezonda göreve devam edip etmeyeceği konusundaki son kararını verdikten sonra imza için son noktayı koyacağı bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.