HAZIRLIK MAÇLARI

18 Nisan 2017 Salı

DENİZCİLİK İŞLETMELERİ SK 1. AMATÖR LİGE GÖZ KIRPIYOR !

DENİZCİLİK İŞLETMELERİ SK 1. AMATÖR LİGE GÖZ KIRPIYOR !
İstanbul 2.Amatör Lig 18. grupta 1.Amatör Lig iddiasını devam ettiren takımlardan birisi konumunda olan Denizcilik İşletmeleri Spor Kulübü adım adım hedefe doğru ilerliyor.

Lacivert-Beyazlı Beykoz temsilcisi ekip geçmiş yıllarda TFF 3.Liginde de mücadele etmiş ve burada da başarılara imza atmıştı. Zaman içinde, düşüş süreci yaşayan kulüp, 3 sezon önce Beykoz’da adeta küllerinden yeniden doğmuş ve o andan beri katıldığı 2.Amatör Ligde her hafta aldığı sonuçlar ile amatör futbol camiasını fazlası ile şaşırtmıştı.

Kulüp Başkanlığını Beykoz İlçesi Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir’in yaptığı Beykoz ekibi bu sezon farklı yapısı ile bir üst lige yani İstanbul 1.Amatör Lige göz kırpıyor.
Yer aldığı 18.Grupta Lider Ortadağspor’un 4 puan gerisinden ikinci sırada takibini devam ettiren başarılı takımda ligde haftalar geride kaldıkça heyecan seviyesi her geçen gün daha da artarak yükseliyor.

Denizcilik İşletmeleri takımı geride kalan 2 sezonda orta sıralarda yer alan ancak grubunda Lidere çelme takan yapısı ile bilinmekteydi. Yeni sezon öncesinde kadrosunu bir zamanlar değişik takımlarda forma giymiş amatör ve profesyonel liglerde başarı ile mücadele etmiş futbolculardan kuran Denizcilik İşletmeleri, yaş ortalamasının yüksek olması nedeni ile “ İhtiyarlar Heyeti / Konseyi ” diye muzip yakıştırmaların da muhatabı olmuştu.

Denizcilik İşletmeleri SK Takımında hem takımda Kaptanlık hem de yöneticilik vasfı ile görev yapan Halit Çolakoğlu bu sezon değişik bir düşünce içerisinde olduklarını hatırlatırken, “ Arkadaşlarla oturup bu sezon ki hedefimizi belirlediğimizde takıma artık birkaç takviye yapmanın zamanının geldiği kanaatini edindik. Gerçekten de çok iyi, kaliteli futbolcular aramıza dahil olup, hiç de yabancılık çekmediler. Bu da bizi takım oyunu olarak üst seviyelere taşıdı. Üst, üste aldığımız başarı sonuçların ardından İstanbul 1.Amatör Lige çıkacak takımlar içinde önemli bir avantajı yakalamış olduk. Ben bu oluşuma katkı sunan, aramızda yılların dostluğu olan arkadaşlarıma tek, tek teşekkürlerimi iletmek isterim. Kısmetse bu sezon sonu 1.Amatör ligin yolunu tutacağız. Önümüzde bir birinden zorlu maçlar olacak ancak, gerçekten de bu sezon bir üst ligi fazlası ile istiyor ve de başarılı olacağımıza da inanıyoruz ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.