HAZIRLIK MAÇLARI

24 Nisan 2017 Pazartesi

Çerkezköyspor1911 Bal Lig'indeTekirdağ Süper Amatör Lig şampiyonu Çerkezköyspor1911 takımı Bal Ligine yükseldi.
ErgeneVelimeşe takımı Modafen karşısında iki farklı galip 3.Lig vizesini alınca Çerkezköyspor1911 takımı statü gereği otomatikman Bal Ligine yükselmiş oldu.Üçsezondur kıl payı puan farklarıyla Bal Liginin kapısından dönen çerkezköyspor1911 takımı bu sezon mutlu sona ulaşmış oldu.KulüpBaşkanı Murat Narçın Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Çerkezköyspor1911 takımı olarak üç yıldır inanılmaz gayret sarfettik.Hep son maçlarda kaçırdığımız Bal Lig sevincini bu sezon yakaladığımız için çok mutluyuz.Bu başarıyı camiamıza ve sevdiklerimize armağan ediyoruz.


Hedeflerinin daha bitmediğini,eğer bekledikleri desteği buldukları takdirde Çerkezköy halkına tekrar 3.Lig sevincini de yaşattırmak istediklerinin altını çizdi.Amatorun Dunyasi ekibi olarak Çerkezköyspor1911 takımına Bal Liginde şimdiden başarılar diliyor ve kendilerini tebrik ediyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.