HAZIRLIK MAÇLARI

19 Nisan 2017 Çarşamba

Cemal Zaza Sportif Direktör Oldu.

Cemal Zaza Sportif Direktör Oldu.
İstanbul'un Bölgesel Amatör lig takımlarından Kartal Bulvarspor kulübü sportif direktörlüğüne Cemal Zaza getirildi.
1968 Gümüşhane doğumlu olan Cemal Zaza, Kartal Bulvar Spor'un Bölgesel Amatör Lig'e yükselme başarısı gösterdiği 2015-2016 yılı futbol sezonunda da Kartal Bulvar Spor'da Genel Kaptan olarak görev almıştı.

Futbol antrenörlüğüne 2007 yılında başlayan Cemal Zaza ilk olarak Sapanbağları idman spor kulübünde görev aldıktan sonra sırasıyla İstanbul Kartal Belediyespor, Kartal Bulvarspor ve Kartal spor kulüplerini de çalıştırdı.

Kartal bulvarspor kulübünün 2015-16  Bölgesel Amatör lige çıkma başarısı gösterdiği sezonda genel kaptan olarak görev yapan ve  herkesin çalışmaları ile takdirini toplayan Cemal Zaza 2016-17 sezonunda sağlık nedenleri ile görevinden ayrılarak 1 sezon ara vermişti.
Yeni sezonda yeniden KArtal Bulvar Spor ile futbol dünyasına dönen Cemal Zaza, bu sefer Sportif Direktör olarak takımına katkı sunacak. Cemal Zaza'ya yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.