HAZIRLIK MAÇLARI

14 Nisan 2017 Cuma

ÇANAKÇA’YA TRİLYONLUK YATIRIM

ÇANAKÇA’YA TRİLYONLUK YATIRIM 
Çatalca’ya yeni bir stat daha geliyor. 2 sene önce hizmete açılan Çanakça Stadı’nın geçtiğimiz yıl başlayan tribün inşaatı tamamlanmak üzere.

Yapımı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen stadın tribünlerinin mayıs ayı içinde tamamlanarak kulübe teslim edileceği, Çanakçaspor’un 2017- 2017 sezonundan itibaren iç saha maçlarını kendi sahasında oynayacağı kaydedildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin yaklaşık olarak 1 buçuk trilyonluk bir yatırım yaptığı, tribünlerin tamamlanmasıyla birlikte stadın resmen hizmete gireceği belirtildi. 2015- 2016 sezonunda faaliyete giren, ancak tribünleri olmadığı için Çanakçaspor yönetiminin ricasını kırmayarak stadın tribünlerini 2017 programına koyan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş’ın tribün inşaatı için de hiçbir masraftan kaçınmadığı elimize ulaşan bilgiler arasında.

U 13 ÇANAKÇA STADI’NDA ÇALIŞIYOR
Çanakça Stadı’nda bir yandan tribün inşaatı tamamlanırken diğer yandan da U 13 takımı maç antrenmanlarını tesislerde yaparak stadı kullanmaya devam ediyor.
Teknik direktör Erhan Gökay yönetiminde haftanın son antrenmanını yapan Çanakçaspor’da oyuncuların da son derece istekli ve arzulu olduğu gözlendi.
Kemik seslerinin yükseldiği çift kale maçta oyuncuların teknik direktör Gökay’ın gözüne girebilmek için adeta iki kişilik mücadele ettikleri kaydedildi. 

YÖNETİM TAM KADRO İZLEDİ
Bu arada antrenmanı kulüp başkanı S.İbrahim Sofular ile yönetim kurulu üyeleri de birlikte izledi. Sofular’ın kurmaylarıyla birlikte çalışmayı başından sonuna kadar takip ederek oyuncularla da yakından ilgilendiği gözlendi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.