HAZIRLIK MAÇLARI

13 Nisan 2017 Perşembe

Bursa Büyük Şehir Belediyesi, Yunanistan'dan 1 Puanla Dönüyor.

Bursa Büyük Şehir Belediyesi, Yunanistan'dan 1 Puanla Dönüyor.
2017 CEV Challenge Kupası’nda ülkemizi temsil eden Bursa B. Şehir Bld., Olympiacos Piraeus (Yunanistan) ile deplasmandaki final maçından 18-25, 15-25, 25-20, 25-19 ve 15-10'luk setlerle mağlup ayrıldı.

Deplasmandan bir puanla dönen temsilcimiz, final etabının ikinci maçını; 15 Nisan Cumartesi günü, Bursa'da, TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda yapacak. NTV Spor'dan naklen verilecek maç, saat 16.00'da başlayacak.

Temsilcimiz, finalde yapacağı iki karşılaşma sonunda, puan olarak üstünlük kurarsa, 2017 CEV Bayanlar Challenge Kupası’nın sahibi olacak. Eğer puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak altın seti kazanan ekip, şampiyon olacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.