HAZIRLIK MAÇLARI

8 Nisan 2017 Cumartesi

Beykoz1908 taraftarına beklenen müjde geldiKlasman Grubu önemli müsabakasında Çıksalınspor ve Beykoz1908 takımları arasında oynanacak olan tarihi müsabaka öncesinde sarı siyahlı taraftarları ilgilendiren müjdeli haber geldi.
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumunu hınca hınc doldurmak isteyen sarı siyahlı taraftarlara müjdeli haber Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan'dan geldi.20 Otobüs pazar günü taraftarlar için hazır bekleyecek.Beklenenden fazla taraftar olursa otobüs sayısı fazlalaştırılacak.Özel araçlarla ve otobüslerle yaklaşık beş bin Beykoz1908 taraftarının takımlarının yanında olması bekleniyor.Pazar günü Onçeşme'de toplanacak olan taraftarlar 13.00 itibari ile Stadyuma harekete geçecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.