HAZIRLIK MAÇLARI

5 Nisan 2017 Çarşamba

Beykoz1908-Çıksalınspor müsabakasının Stadyumu değiştiKlasman Grubunda oynanacak olan tarihi müsabaka Beykoz 1908-Çıksalınspor müsabakasının yeri değişti.Klasman Grubuna ilk defa ev sahipliği yapacak Stadyumu sizler için araştırdık.
5 bin 500 seyirci kapasiteli ve FİFA normlarına uygun olarak yapıldı. Esenyurt NecmiKadıoğluStadyumu pazar günü tarihi günlerinden birini yaşayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.