HAZIRLIK MAÇLARI

21 Nisan 2017 Cuma

BEYKOZ BELEDİYESPOR SON KEZ TARAFTARININ KARŞISINA ÇIKACAK

BEYKOZ BELEDİYESPOR SON KEZ TARAFTARININ KARŞISINA ÇIKACAK
THF Erkekler Hentbol Süper Liginde hafta sonunda son derece çekişmeli geçmesi beklenen bir karşılaşma oynanacak. Hentbol Şubesini kurduktan sonra son 3 senedeki müthiş çıkışı ile 2.Ligden, Süper Ligde Avrupa Kupalarına kalan bir takım haline gelen Beykoz Belediyespor, kendisini 4 puan geriden takip eden İzmir Ekibi Göztepe ile karşı karşıya gelecek.


23 Nisan Pazar Günü Saat 17.00'de başlayacak müsabaka her iki takım için de büyük önem taşımakta. Ev sahibi Beykoz Belediyespor 2.sırayı koruyup, Avrupa Kupalarında bir üst ligde mücadele etme hakkını kazanma niyetinde. Göztepe'nin kazanması durumunda fark 2'ye inecek ve ikili averajda da İzmir temsilcisi  avantaj yakalamış olacak. Bu durumda son hafta maçları büyük önem kazanacak.


Beykoz Belediyespor Antrenörü İsmail Tarakçı zorlu mücadele öncesinde yaptığı açıklamada, son 2 haftaya girildiğinde sezon başından beri yakalayıp devam ettirdiğimiz 2.sıralarını muhafaza etme düşüncesinde olduklarını söylerken, " Gerçekten de Türk Hentboluna 3 yıllık süreçte büyük katkılar sunup renk kattık. Şimdi önümüzde sadece iki maçımız kaldı. Biz hafta sonunda evimizde oynayacağımız Göztepe maçını kazanıp ikinci sırayı garantilemek istiyoruz. Sporcu kardeşlerim maçın öneminin farkında. İzmir'deki ilk maçımız beraberlikle sonuçlanmıştı, burada da bir beraberlik bile bizi hedefimize ulaştıracaktır " diye konuştu.


Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olan Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise Kulüp olarak son yıllarda Türk Hentbolunda en büyük çıkış yapan ekip olduklarının altını çizerken, " Bu sezon ilk kez yer aldığımız Süper Ligde sezon başında hedefimizi Avrupa Kupalarından birine kalma yönünde belirlemiştik. Gelinen noktada bunu başarabilmemiz için sadece iki maçımız kaldı. 2 ya da 3.sırada yer almamız bizi zaten Avrupa Kupalarına taşıyacak, ancak bir hafta sonunda Göztepe maçımızı kazanarak, başarımızı daha da üst seviyede taçlandırma niyetindeyiz " şeklinde konuştu.

Başkan Kaşıtoğlu Pazar günü gerçekleşecek karşılaşmaya Beykozlu sporseverleri davet ederek, onları bu sezonki son iç saha maçlarında yanlarında görmek istediklerini söyledi.

Beykoz Belediyespor-Göztepespor THF Erkekler Süper Lig 25.Hafta Müsabakasını Kürşat Erdoğan-İbrahim Özdeniz Hakem ikilisi yönetecek. Karşılaşma www.thf.gov.tr Web Sitesinden Canlı Yayınlanacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.