HAZIRLIK MAÇLARI

1 Nisan 2017 Cumartesi

Bağlarbaşı Farklı Başladı.

Bağlarbaşı Farklı Başladı.
Esenyurt : 1 Bağlarbaşı : 5
U17 Türkiye Şampiyonası 1. kadame müsabakaları İstanbul İl merkezinde oynanan karşılaşmalara Beşiktaş Belediyesi ev sahipliği yaptı. 

Üsküdar temsilcisi serinin ilk maçında Esenyurt ile karşı karşıya geldi. Henüz ilk dakikanın içinde rakip kalede Alperen ile golü bulan Bağlarbaşı, hemen ardından 4. dakikada Alperen ile bir gol daha buldu ve farkı bir anda ikiye çıkardı. 5. dakikada Sezer Esenyurt adına farkı bire indirdi. Ancak Bağlarbaşı Onur ile bir gol daha bularak devre arasına 3-1 girmeyi başardı.


İkinci yarının hemen başında günün başarılı ismi Alperen bir kez daha sahneye çıktı ve farkı 3'e çıkardı. 4-1
54. dakikada Bağlarbaşı birde penaltı atışı kazandı. Penaltı atışı için topun başına geçen Mert Sarıahmetoğlu topu ağlarla buluştururken aynı zamanda maçında skorunu tayin etti. Karşılaşmayı TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür ve İASKF yöneticileri birlikte izlediler. Zaman zaman sertliğin yükseldiği karşılaşmada sağlık görevlisi Erdal Dalgıç'a çok iş düştü.


Stad : Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri
Hakemler : Murat Yaroğlu, Barış Özdağ, Çağrı Yıldırım
Saha Komiseri : Hasan Sağlam
Sağlık Görevlisi : Erdal Dalgıç
Esenyurt : Baran Döner, Benan Sarıpolat, Recep Pekgöz, Abdullah Baydoğan, Cebir Yıldırım, Şiyan Kızıldaş, Sezer Çınar, İbrahim Aygün, Enis Ezer, Fırat Doğan, Onur Karaman
Yedekler : Fırat Koçar, Hasan Orhan, Görken Kılıç, Yılmaz İnce, Berkan Kavak, Refik Abru, Nihat Babahan
Teknik Direktör : Turgay Özgen
Bağlarbaşı : İsmail Kaya, Oğuzcan Akpulat, Engincan Güneş, Mustafa Mert Kiraz, Caner Çataloğlu, Mert Sarıahmetoğlu, Ali Ekber Yılmaz, Onur Gençtürk, Doğukan Ethem Akoğlu, Hilmi Safa Sıyın, Alperen Utku Eskiçırak
Yedekler : Efe Can Gönenç, Salih Berkcan Kayan, Serhat Sercan Türkmen, Yiğit Özcan, Ahmet Enes Turnagöl, Sefa Ogün Atalar,Emir Marankoz
Teknik Direktör : Onur Çelik
Haber / fotoğraf : Can Ulak

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.