HAZIRLIK MAÇLARI

25 Nisan 2017 Salı

Avcılar Belediyespor Türkiye Şampiyonası'nda

Avcılar Belediyespor Türkiye Şampiyonası'nda
U 19 Türkiye Şampiyonası İstanbul elemeleri 2.Tur final maçında Avcılar Belediyespor Bayrampaşa İlçesinin başarılı temsilcisi Tunaspor ile Bağcılar Mahmurbey Stadı'nda karşı karşıya geldi. 90 dakikası mükemmel bir mücadeleye sahne olan maçta Avcılar Belediyespor, Tunaspor’u 1-0 mağlup ederek Türkiye Şampiyonasında oynamaya hak kazandı.

Bağcılar Mahmutbey Stadı’nda oynanan maçın tek golü 38. dakikada Burak Üstünyer’den geldi. Karşılıklı gol pozisyonlarının yaşandığı maç, denk kuvvetlerin mücadelesine sahne oldu. Çok yüksek bir tempoda oynanan maçta Tunaspor 1-0 yenik duruma düştükten sonra oyunu çevirmek için olağanüstü bir mücadele ortaya koymasına rağmen sonucu değiştiremedi. Tam bir taktik savaşına sahne olan karşılaşmada Avcılar Belediyespor ilk yarıda golü bulmanın avantajını da çok iyi kullandı.

Maçın son 10 dakikalık bölümündeki inanılmaz Tunaspor baskısından da gol yemeden çıkan Sarı Siyahlılar Kemal Aktaş yönetiminde Türkiye Şampiyonasında oynamaya hak kazandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.