HAZIRLIK MAÇLARI

17 Nisan 2017 Pazartesi

Armağan Turhan “ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Armağan Turhan “ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”
Büyük Çekmece Tepecikspor Teknik Direktörü Armağan Turhan 3-2 kazandıkları Buca maçının ardından yaptığı açıklamada  camiaya inandığı için görevi kabul ettiğini, ligde kalmak için de ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Turhan “Bu işin bitmediğini biz daha önce söyledik. Rakiplerimizin de birbirleriyle oynadıkları maçta berabere kalarak karşılıklı puan kaybetmeleriyle birlikte iş son iki maça kaldı. Biz kendi işimize bakıyoruz. Son iki maçı da kazanıp 38 puan  yapıp ondan sonra sonuçlara göre ligdeki yerimize bakacağız. Rakiplerimiz de zorluk derecesi yüksek maçlara çıkacaklar. Hiçbir maç oynanmadan belli olmaz. Buca’yı yenerek onları da yakınımıza çektik. Futbolcularımı kutluyorum. İnanılmaz bir kenetlenme içine girdiler. Son maça kadar mücadelemizi sürdüreceğiz.” diye konuştu. B.Çekmece Tepecikspor’daki görevini futbolculara inandığı için kabul ettiğini ifade eden Turhan şöyle dedi “Bu futbolculara inandığım için geldim. Görevi kabul ettim. Herkes küme düşer gözüyle bakıyordu. İçimizdeki yöneticiler bile bu işin zor  olacağını söylüyordu. Ama benim çoğunu tanıdığım oyuncular, birlikte çalıştığım oyuncular olduğu ve Tepecik ambiansını da bildiğim için bu görevi kabul edip işe başladık. Elimizden geleni yapacağız. Son iki maçı kazanıp bekleyeceğiz.”

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.