HAZIRLIK MAÇLARI

7 Nisan 2017 Cuma

Armağan Turhan “DUYGUSAL BİR MAÇ OLACAK”

Armağan Turhan “DUYGUSAL BİR MAÇ OLACAK”
Büyük Çekmece Tepecikspor Teknik Direktörü Armağan Turhan’dan Karagümrük maçı öncesi flaş açıklamalar geldi. Turhan, daha önce formasını giydiği, teknik direktör olarak da tarihi başarılar yaşattığı Karagümrük’le oynayacakları maçın kendisi açısından çok duygusal bir mücadele olacağını söyledi.


Turhan “Önümüzde Karagümrük maçı var. Bu maç tabi ki özellikle benim açımdan duygusal bir maç olacak. Yıllarca formasını giydiğim, teknik adamlığını yaptığım, çok güzel günlerimin, anılarımın geçtiği Karagümrük takımına karşı mücadele edeceğiz. Tabi ki bizler profesyoneliz. Gönlüm her iki güzide İstanbul kulübünün de ligde kalıcı olması. Çok güzel bir maç İstanbullular’ı bekliyor. Tüm İstanbul futbolseverlerine güzel bir maç seyrettirmek istiyoruz.” diye konuştu.

“YENEMİYORSAN YENİLME”
Maç hazırlıklarını 3 puan parolasıyla sürdürdüklerini ifade eden Turhan “Artık bu saatten sonra her maça 3 puan parolasıyla çıkıyoruz. Tabi ki mental olarak ‘yenemiyorsan yenilme’ düşüncesiyle mücadelemizi sahada göstereceğiz. Her iki taraf açısından da Fair Play’in ön planda olmasını, iki dost kulübün maçtan önce olduğu gibi maçtan sonra da dostane bir şekilde ayrılması en büyük temennimizdir.” şeklinde konuştu.

“İŞİMİZ DAHA BİTMEDİ”
Turhan, ligde son 3 maçın 2’sini kazandıklarını, ancak henüz biten bir şeyin olmadığını, ligde çıkacakları 4 maçın da kendileri açısından büyük önem taşıdığını sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.