HAZIRLIK MAÇLARI

23 Nisan 2017 Pazar

ARKAS, Beta'yı 3-0'la geçti.

ARKAS, Beta'yı 3-0'la geçti.
Alsancak Atatürk Spor Salonu’nda oynanan Küçük Kızlar maçında Arkas rakibi Beta Spor Kulübü’nü 3-0 mağlup etti. 


Seyir zevki yüksek , mücadelenin ön planda olduğu maçta geleceğin voleybolcularının hırsları görülmeye değerdi. Sezonun son maçları oynanıyor olmasına rağmen minik voleybolcuların çabası ve istekleri tribünde oturan velileri fazlasıyla memnun etti. Maçtan sonra iki takımın oyuncuları dostane görüntüler sergilediler ve birbirilerini kutladılar.
Haber / Foto : Mustafa Sülün
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.