HAZIRLIK MAÇLARI

14 Nisan 2017 Cuma

Anadolu Üsküdar 1908 Kurban Kesti.

Anadolu Üsküdar 1908 Kurban Kesti.
2.lig beyaz grup takımlarından Anadolu Üsküdar 1908 spor kulübü yönetimi 14 Nisan Cuma günü oynanacak olan Fethiyespor maçı öncesi adak kurbanı kestiler. 

Anadolu Üsküdar 1908 Başkanı Murat Şahin ve yönetiminin geçen hafta Ankara’da alınan Keçiören deplasman galibiyeti için adak kurban ettiler.
As başkan Mehmet Latif Yaşlı, yönetim kurulu üyesi Ercan Tahimcioğlu  teknik sorumlu Bilgin Erdem ve futbolcuların katıldığı kurban kesiminde dualar eşliğinde adak kesildi.
Yöneticiler, teknik ekip ve futbolcular adak kurbanın kanını alınlarına sürerek Allah kabul etsin dileklerinde bulundular.
A.Üsküdar 1908 spor kulübü as başkanı Mehmet Latif Yaşlı başkanımız Murat Şahin ve yönetim kurulu olarak takımı mızın 2.ligde kalacağına inanıyoruz.

14 Nisan cuma günü saat 15.00 de Maltepe Hasan Polat stadında oynayacağımız Fethiyespor maçını da kazanarak bu isteğimiz gerçekleştirmek istiyoruz dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.