HAZIRLIK MAÇLARI

14 Nisan 2017 Cuma

AMATÖRLER ÖKSÜZ KALDI

AMATÖRLER ÖKSÜZ KALDI 
Amatör futbolun efsane isimlerinden gazeteci-yazar Orhan Budat vefat etti.
Yıllarca amatör kümeden verdiği haberlerle ve çektiği fotoğraflarla amatörün gözü ve kulağı olan Budak amansız hastalığına karşı vermiş olduğu mücadeleyi kaybetti. Sadece gazeteciliğiyle değil kişiliği ve karakteriyle de gönüllerde taht kuran duayen gazeteci-yazar Budak arkasında gözü yaşlı bir aile ile kocaman bir amatör futbol camiası bıraktı. Budak’ın cenazesi 13 Nisan Cuma günü Feriköy Behram Ağa Camii’nde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Orhan ağabeyimize Allah’tan rahmet, başta ailesi ve yakınları olmak üzere sevenlerine ve tüm amatör futbol ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.