HAZIRLIK MAÇLARI

3 Nisan 2017 Pazartesi

Alibey Kadın Takımına Çirkin Saldırı.

Alibey Kadın Takımına Çirkin Saldırı.
TFF 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Alibeyspor Bayan Futbol takımı hafta sonu çıktığı Zonguldak deplasmanında saldırıya uğradı.
Silivri'nin ilk profesyonel Bayan Futbol takımı olan Alibeyspor Bayan Futbol takımı hafta sonu Zonguldak deplasmanında karşılaştığı Zonguldak Gençlik Merkezispor maçının uzatma dakikalarında rakip oyuncuların saldırısına uğradı. Doksan dakika boyunca rakip oyuncuların sözlü sataşmalarına maruz kalan Alibeysporlu bayanlar maçın uzatma dakikalarında rakip yedek oyuncuların da karıştığı bir saldırı sonrası darp edildiler. Hürhaber Spor Servisi olarak saldırıya uğrayan bayar takımımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.