HAZIRLIK MAÇLARI

3 Nisan 2017 Pazartesi

ALEMDAR'DAN MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ

ALEMDAR'DAN MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ
2.Amatör lig 19.grup 8.hafta mücadelesinde gazi mahallesi sahasında Alemdarspor'un konuğu Altınaslarspor oldu. Karşılaşmayı Muhammet Halil Dizieğri, Caner Bür, Oğuzhan Üstün hakem üçlüsü yönetti.

Saat :12:00 da başlayan mücadele ilk on beş dakika ortada geçerken dakikalar 17 yi gösterdiğinde defans arkasına atılan topla konuk ekip Altınaslar golü buldu. 0-1
Dakikalar 28 olduğunda ise sol bekin hatasıyla kapılan topta konuk ekip ikinci golünü de buldu ve skoru 0-2 a getirdi. 
Baskılarına ard arda başlayan ev sahibi alemdar 45+ da Yakup YAVUZ'un golü ile skoru 1-2 ye getirdi. İlk yarı bu skorla kapandı.
İkinci yarıya daha istekli başlayan Alemdarspor 52. de duran toptan gelen ortada Servet SEVTEKİN'in muhteşem bir kafa golüyle skora eşitlik getirdi. 2-2 
Baskılarına devam eden alemdar bir kontra atakta tekrar golü kalesinde buldu. 2-3 
Dakikalar 65 i gösterdiğinde rakip takım Altınaslar penaltı kazandı. Maç kopacak derken Alemdarın sakat sakat maça çıkan kalecisi Yavuz TAPAN muhteşem bir refleksle topu çeldi ve penaltıyı kurtardı. Ve bu kurtarış maçın adeta kırılma anı oldu. Baskılarından yılmayan Alemdar adeta rakibini yıldırdı 69. dakika da Yakup YAVUZ'un ikinci golü ile tekrar beraberliği sağladı. 3-3
Dakikalar 77 yi gösterirken sahneye çıkan isim Nuri MARDİN' di. 4-3
Ceza sahası içindeki karambolde golü atan kaptan Nuri Mardin takımını öne geçirmenin sevincini penaltıyı kurtaran kaleci arkadaşı Yavuz TAPAN'a sarılarak kutladı. Dakikalar 89 u gösterdiğinde ise sahnede yine Servet SEVTEKİN'di. 5-3. Servet bu golüyle maçın skorunu belirlerken maçın adamı 2 gol 1 asistle Yakup Yavuz oldu. 

Haber / Foto : Özkan Serdar Koç

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.