HAZIRLIK MAÇLARI

14 Nisan 2017 Cuma

7 Yaşındaki Aksoy Sezona Hızlı Başladı.

7 Yaşındaki Aksoy Sezona Hızlı Başladı.
2010 doğumlu karting sporcusu Alp Hasan Aksoy geçtiğimiz sezon 5 yarışa katıldığı Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki UAE Rotax Max Challenge serisine 2017 sezonunda hızlı bir başlangıç yaptı.
8-9 Nisan haftasonunda Bambino kategorisinde yarışan Alp Hasan Aksoy UAE'nin en hızlı ve birincisi olan pilotuyla aynı puanda ikincilik kupasının sahibi oldu. Aynı zamanda bu sezon Türkiye Karting Şampiyonası'nda da mini kategoride yarışacak olan Aksoy, sezon hazırlıklarını ve testlerini sürdürüyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.