HAZIRLIK MAÇLARI

14 Nisan 2017 Cuma

22 Nisan'da Klasik Otomobiller Sokağa Çıkacak.

22 Nisan'da Klasik Otomobiller Sokağa Çıkacak.
Klasikler Bahar Rallisi Hazırlığında 
22-23 Nisan’da İstanbul’da düzenelenecek olan 2017 Türkiye Klasik Otomobil Şampiyonası ilk yarışı Mercedes-Benz Bahar Rallisi için geri sayım devam ediyor.
22 Nisan cumartesi sabahı HILTON Istanbul Bosphorus’da idari ve teknik kontrolün ardından, organizasyon brifing sonrası start alacak. İstanbul Boğazı’nın Avrupa Yakası’nda yapılacak turun ardından Rumeli Feneri’nde öğle yemeği molası ve sonrasında Kemerburgaz’da Kemer Country Club’da ilk gün finişi olacak. 

Rallinin 2. Günü; 23 Nisan Pazar. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı... 

Mercedes-Benz’in İstanbul Park AMG Lounge’ta hazırladığı brunch ardından pistte tur atarak yola çıkacak olan ekipler Şile istikametinde; güzel manzaranın ve baharın coşkusunu yaşayan doğanın renk cümbüşüne şahitlik ederek, öğle yemeği molası için BEST WESTERN Şile Gardens Hotel’e varacaklar. Daha sonra Kavacık’ta Limak Eurasia Hotel’de gerçekleşecek gala gecesinde kazanan ekipler ödüllerine kavuşacaklar.

Organizasyonu gerçekleştirecek olan Klasik Otomobil Kulübü, ralli gelirinin bir kısımı, Payda Öğrencilerle Birlikte Projesi'ne destek olmak için Payda Platformu'na aktarılacak. Payda Öğrencilerle Birlikte Projesi, maddi imkansızlıklardan ötürü öğrenimlerini devam ettirmekte güçlük çeken kız öğrencilerin öğrenim ve eğitimine destek oluyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.