HAZIRLIK MAÇLARI

2 Nisan 2017 Pazar

2. Amatör Lig 8. Hafta Pazar Günü Maç Sonuçları.

2. Amatör Lig 8. Hafta Pazar Günü Maç Sonuçları.

2. GRUP 
16:00 Sayalar - Avcılar 1903 (Müjdat Gürsu) 0-0
16:00 Akörenköy - Yalıköy (S.Ortaköy) 0-0
16:00 Esenyurt Örnek İY - Ambarlı (Gürpınar) 0-0
16:00 Esenkent Gençlik - Çakılköy (Büyükçekmece) 0-0
16:00 Esenyurt Acar - S.Mimarsinan (Baba Hakkı) 0-0

4. GRUP 
12:30 İst. Gençlerbirliği - Sarıgöl Birlik (Seyit Ateş) 0-1
13:30 Hürriyet Eğitim - Çayırbaşı Özkan (Hasbahçe) 0-0
16:00 Gedikpaşa - Gelişim (Kanarya) 0-0
16:30 Ayazağa Esen - Yeşilılgaz (Ayazağa Atatürk) 0-0

6. GRUP 
09:00 Yenigayret - Esenler Kentyıldız (Namık Sevik) 4-3
10:30 Çınaraltı - Rumeli Hisarı (Çayırbaşı) 0-0
10:45 THY - İncirli (Bakırköy 1No) 0-5
10:45 Samatya - Yeniufuk (Namık Sevik) 4-2
16:00 Gençosman - GOP Barbaros (Albayrak) 0-0

8. GRUP 
10:45 Altınok - Beyoğlu (F.Mimarsinan) 0-0
11:00 Halkalı - 1453 Fatih Gençlik (Halkalı) 0-0
14:00 Çatalzeytin Zümrüt - Cankurtaran (Mehmet Akif Ersoy) 0-0
14:30 Molla Aşkı - Karaağaç (F.Mimarsinan) 0-0
16:30 Telsiz - Gürzafer (Merkezefendi) 0-0

10. GRUP 
09:00 Yavuz Sultan Selim - Çağlayan Gençlerbirliği (F.Mimarsinan) 0-0
14:00 Haznedar İdman Ocağı - Etiler Kartal (Albayrak) 0-0
16:00 Göktürk - Çelikspor (Göktürk) 0-0
16:30  Bayrampaşa Doğan - Rumeli İdman Yurdu (Bayrampaşa Bld) 0-0

12. GRUP 
15:00 Yeni Ortabayır - Emniyettepe (Yahya Kemal) 0-0
17:00 Güzelhisar - Kireçburnu (Namık Sevik) 0-0
18:30 Ulusspor - Esenyurt Kartal (Çilekli) 0-0

14. GRUP 
12:00 Özataşehir - Küçüksu Yenimahalle (Başıbüyük) 0-0
16:00 Harb-İş - Pendik Doğan (Gülsuyu) 0-0
16:30 Haydarpaşa Demir - Kavakpınar (Çakmak) 0-0
16:30 Kartal Yunus - İstanbul Ağrı (Kartal Yunus) 0-0

16. GRUP 
12:30 Doğangüneş - Örnekspor (Çakmak) 0-0
14:30 Ferahspor - Çekmeköy Çarşı (Dudullu) 0-0
14:30 Feneryolu - Tokatköy (Kartal Yunus) 0-0
16:00 Erenköy Acar - Şile (Yenisahra) 0-0
16:30 Üsküdar İcadiye - Riva (Çavuşbaşı) 0-0

18. GRUP 
14:00 Hasanpaşa - Fetih Kelkit (Gülsuyu) 0-0
14:00 1453 Maltepe Gençlik - Tunusbağı (Başıbüyük) 0-0
14:30 Küçükbakkalköy - Beykoz Göllü Köyü (Çakmak) 0-0
16:30 Maltepe Belediye - Ortadağ (İdealtepe) 0-0
17:00 Kınalıada - Deniz İşletmeleri (Kartal Bulvar) 0-0

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.