HAZIRLIK MAÇLARI

24 Nisan 2017 Pazartesi

1461Karadenzispor gol oldu yağdı müsabaka yarım kaldıTekirdağ Süper Amatör Lig müsabakaları son haftasında deplasmanda ErgeneBelediyespor takımı ile1461Karadenizspor takımları karşı karşıya geldi.
Ligin ikinci yarısında Tekirdağ Süper Amatör Ligine resmen damga vuran 1461Karadenizspor takımı son hafta müsabakası için ErgeneBelediyespor deplasmanına gitti.

Evsahibi takım müsabakaya on kişi çıkmak zoruna kaldı.Deplasmanda oynamasına rağmen rakibini bir kişi eksik yakalayan 1461Karadenzispor takımı son haftalarda yakaladığı form grafiğinin de etkisi ile oyunda kontrolü tamamen eline aldı.
İlk dakikalarından itibaren birçok gol pozisyonu yakalayan bordo mavili takım Stephen Adısı (3),Oğuzhan Öztürk(2),Harun(2),Şahin,Ceyhun ve Tuğberk ile tam on golü ilk kırkbeş dakikaya sığdırdı.Devre arasında evsahibi ErgeneBelediyespor takımı müsabakaya devam etmeyeceği kararını Hakem Triosuna iletince müsabakanın ikinci yarısı oynanmadı ve müsabaka tatil edildi.


Bu müsabaka ile ilgili nihayi kararın hafta içi toplanacak olan tertip komitesi toplantısındakarara bağlanacağı açıklandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.