HAZIRLIK MAÇLARI

3 Mart 2017 Cuma

Zeytinburnu 1957 Hükmen Mağlup Sayılabilir.

Zeytinburnu 1957 Hükmen Mağlup Sayılabilir.
Bölgesel amatör lig 11. grupta mücadele eden İstanbul ekibi, Geredespor ile oynadığı erteleme maçında oynattığı yeni transferleri nedeniyle hükmen mağlubiyet alabilir.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Zeytinburnu 1957 Çarşamba günü oynanan erteleme maçında inanılmaz bir hataya imza attı. Zeytinburnu 1957 Kulübü 29 Ocak’tan sonra transfer olan Uğur Bülbül ve Sezer Erdoğan’ı Geredespor maçında ilk 11’de oyuna sürdü.

29 Ocak’ta oynanması gereken 16.hafta Geredespor-Zeytinburnu 1957 karşılaşması sahanın kar ile kaplı olmasından dolayı 15 şubata ertelenmişti. Türkiye Futbol Federasyonu 15 şubat olarak açıkladığı karşılaşmayı programdan çıkararak Geredespor kulübüne yazılı açıklama gönderdi. Açıklamada  "Zeytinburnu 1957 kulübünün 3 hafta peş peşe deplasmanda oynamamak istemesi nedeniyle dilekçe verdiğini belirtmişti.’’  Zeytinburnu 1957 Kulübü’nün 18 ve 19.haftalarda ki fikstürü ise şöyleydi ;  12 Şubat  18.Hafta Keçiören Bld. Bağlumspor deplasmanı,  19 Şubat 19.Hafta Bartınspor deplasmanı.  Türkiye Futbol Federasyonu 20 Şubat’ta  Geredespor – Zeytinburnu 1957 karşılaşmasını tekrar programa koyarak 1 Mart olarak gösterdi. Dün oynanan karşılaşmada ise 07 Şubat’ta transfer olan Sezer Erdoğan 7 numara ile 17 Şubat’ta transfer olan Uğur Bülbül ise 2 numaralı formaları ile sahadalardı. 

Kitapçık Oynayamaz Diyor
2016-2017 kitapçığının 21.maddesinde ‘’ Erteleme müsabakalarına, yalnızca ertelenen müsabakanın ertelendiği gün külüplerde tescilli olan futbolcular katılabilir’’ kuralı yer alıyor.

Gözler Geredespor Cephesinde
Karşılaşma sonrası Geredespor Kulübü’nün  dilekçe, esame listesi ve futbolcuların müsabakada yer aldığında dair çekilen fotoğraflar ile birlikte Türkiye Futbol Federasyonu’na  başvuracağı belirtildi.

Haber / Foto : Ali Can Duman

 Sezer Erdoğan Transfer Tescil Tarihi : 07.02.2017

Uğur Bülbül Transfer Tescil Tarihi : 17.02.2017

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.