HAZIRLIK MAÇLARI

6 Mart 2017 Pazartesi

Zeki Aksu'dan çarpıcı açıklamalarKlasman Grubu takımlarından Beykoz1908 takımı Başkanı Zeki Aksu Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Teknik Direktörümüz Mehmet Hasan Al kamuoyunun bilgisi üzerine istifsını kulübümüze sunmuştur.Beykoz1908 takımı Başkanı ve yönetim kurulu olarak istifasını kabul etmedik.Tekrar görevinin başına dönmesi için ikna etmek istedik fakat kendisi tüm ikna çabalarımıza karşın istifasının Beykoz1908 kulübü menfaatleri doğrultsunda yarar getireceğini ve göreve devam etmeyeceğini söyledi.Beykoz1908 kulübü olarak bu güne kadar bizlere gösterdiği hizmetlerden dolayı MehmetHasan Al hocamıza teşekkür ediyoruz.Bu gün yapılan idmanı Yardımcı hoca Şerif Subaşı gerçekleştirdi.Beykoz1908 kulübü yarın yapacağı yönetim kurulu toplantısı sonunda teknik adamlık pozisyonunun bundan sonra nasıl şekilleneceği konusunda kamuoyunu bilgilendireceği açıklandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.