HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mart 2017 Çarşamba

YüksekovaBelediyespor Bal Ligi bileti alacaktırHakkari Süper Amatör Lig takımlarından YüksekovaBelediyespor takımının çiçeği burnunda transferi Vedat Tura iddaalı açıklamalarda bulundu.
Bölgesel Amatör Lig'de daha evvel formasını giydiği Yüksekovabelediyespor takımına tekrar transfer olmaktan mutluluk duyduğunu belirten tecrübeli futbolcu Vedat Tura eski takımı Çorlugençlerbirliği Başkanı Murat Yılmaz'a da transferinde gösterdiği kolaylıktan dolayı teşekkür etti.Yüksekova'da yarım kalan bir işi bitirmek için geri döndüm ve taraftarımızın desteği ile tekrar Bal Ligine yükseleceğiz.Ara transferde birçok isim takıma katıldı.Play out maçı öncesinde çok iyi bir hazırlık dönemi geçirerek mutlu sona ulaşacaklarını belirten tecrübeli futbolcu camiamızı hiç merak etmesin önümüzdeki sezon Bal Ligindeyiz dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.