HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mart 2017 Cuma

YEŞİLOVA ESNAF’IN GENÇLERİ HIRS KÜPÜ

YEŞİLOVA ESNAF’IN GENÇLERİ HIRS KÜPÜ
U 19/2. Ligde mücadele edecek olan Yeşilova Esnafspor yeni sezon hazırlıklarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Antrenmanlarını Murat Aslanyavrusu yönetiminde kendi tesislerinde yapan Yeşil Beyazlıların Çarşamba akşamı yapılan antrenmanında kemik sesleri havada uçuştu. Yeni sezon öncesi oldukça istekli ve arzulu çalışan Yeşil Beyazlı oyuncuların forma için teknik direktör Aslanyavrusu’nun adeta gözlerinin içine baktığı öğrenildi. Antrenman sonrası sorularımızı yanıtlandıran teknik direktör Murat Aslanyavrusu da hedeflerinin yeniden A Ligine yükselmek olduğunu söyledi.

Aslanyavrusu “Hedef yeniden A Ligine yükselmek. Bu sene gençlerimizi görerek aynı zamanda önümüzdeki sezon 1.Amatör Kümede oynayacak olan A takımımızın da planlamasını birlikte yapacağız. Önümüzdeki sezon elimizdeki yetenekli gençleri tutup yeniden Süper Amatör Kümeye yükselmek istiyoruz.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.