HAZIRLIK MAÇLARI

12 Mart 2017 Pazar

Yenilmez Armada Sekbanlar Spor

Yenilmez Armada Sekbanlar Spor
İstanbul U16 B ligi 16. grupta şampiyonluk yarışı en önemli favorilerinden olan Sekbanlar Spor geride kalan 8 haftada 8 galibiyet alarak maç eksiğine rağmen liderlik koltuğunda yer almaya devam ediyor. 


İstanbul U16 ligi 16. grupta mücadele eden Sekbanlar Spor, hafta sonu Beşiktaş Belediyesi Çileli tesislerinde Ulus Spor'un konuğu oldu. Karşılaşmaya etkili başlayan Sekbanlar, henüz 3. dakika da Fuat Topal'ın golü ile öne geçti. 16. dakikada Salih Eren Alanbay takımını 2-0 öne geçrdi. Bu sonuç aynı zamanda ilk yarınında skoru oldu. 


İkinci yarıda da Sekbanlar oyundaki hakimiyetini sürdürdü. Sekbanlar adına Mustafa'nın golü maçın skorunu tayin etti.
ULUS : 0 SEKBANLAR : 3STAT : Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri
HAKEMLER : Erdoğan Cebe, Ömer Faruk Hazine, Can Karahan
ULUSSPOR : Berkay Yılmaz, Mustafa deniz Memiş, Eray Demirtaş, İsmail Ceylan, Çağdaş Yahşi, Enes Furkan Gümüş, Can Güner, Onat Oran, Metin Emre Makili, İbrahim Ethem Gümüş, Barış Köse
YEDEKLER : Emincan Özkaya, Aydın Bora Tanışman, Taner Aydın
TEKNİK DİREKTÖR : Ergün Karakuş
SEKBANLAR : Selim Can Işık, Muhammet Emin Varan, Eren Sefa Yılmaz, Mustafa Boşlu, Emirhan Yiğit, Osman Yılmaz, Yusuf Yankaş, Baha Çıtır, Fuat Topal, Salih Eren Alanbay, Furkan Esen
YEDEKLER : Mücahit Yılmaz, Necmettin Cimşin, Ali Aygün, İlhan Köprübaşı, Ahmet Gün, Fatih emir, Mahmut Tuğrul aydın
TEKNİK DİREKTÖR : Yüksel Topcu

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.