HAZIRLIK MAÇLARI

12 Mart 2017 Pazar

Yeni Lider Selimiye

u16/A Ligi 16. Grup'un şampiyonluk yarışındaki iki ekibi Selimiye ve Pendik Güllübağlar, Selimiye Stadı’nda karşı karşıya geldi. 25 puanla lider durumda bulunan rakibini 5-1 gibi farklı bir skorla yenen Selimiye, averaj farkıyla zirvenin yeni sahibi oldu. Liderlik için mutlak olarak galip gelmesi gereken Selimiye maça hızlı başladı. 16. dakikada Yusuf, 20. dakikada Mert ve 30. dakika da Ahmet Kanuş ile bulduğu gollerle 3:0 üstünlüğü yakaladı. Pendik Güllübağı 32. dakikada farkı 2’ye indiren golü bulsa da, 40. dakikada Cenker farkı tekrar 3’e çıkardı ve ilk yarı 4-1’le sona erdi.

İkinci yarı skoru korumasını başaran lacivert kırmızılılar, 60. dakikada Cenker ile bir gol daha bularak, lider Pendik Güllübağı karşısında karşılaşmayı 5-1 kazandı. Bu skor sonunda puanını 22’den 25’e çıkar Savaş Yılmaz’ın öğrencileri, namağlup olarak liderliğe yerleşti.

Kalan 3 haftada sırasıyla Cevizli Anadolu, Sarıgazi ve Taçspor ile karşılaşacak Selimiye’de hedef, fire vermeden şampiyon olmak. Pendik Güllübağı ise Ortaçeşme, Cevizli Anadolu ve Dolayoba ile karşılaşacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.