HAZIRLIK MAÇLARI

12 Mart 2017 Pazar

Yeldeğirmeni Kayıpsız Şampiyon

U14/B Ligi 15. Grup’ta Kadıköy temsilcisi şampiyon Yeldeğirmeni, ligin son hafta maçında Anadolu Kartalları ile Yenisahra Stadı’nda karşı karşıya geldi. Bordo-beyazlılar kendi seyircisi önünde aldığı  4-0’lık skorla şampiyonluğu taçlandırdı. 

Anadolu Kartalları'ndan büyük jest

Karşılaşma öncesinde Anadolu Kartalları ekibi  büyük bir jest yaparak, Yeldeğirmeni oyuncularını saha girişinde oluşturulan koridorda alkışladı. Yapılan bu güzel hareketin ardından bir diğer jest de Hakan Çakır’ın öğrencilerinin Anadolu Kartalları antrenörü Bekir Kollukçu’ya çiçek takdim etmesiyle gerçekleşti.

Yağız Başoğlu’nun düdük çaldığı maça ev sahibi ekip yaklaşık 200 civarındaki taraftarının da desteğiyle etkili başladı. İki devresinde de 2’şer gol bulduğu maçta Yeldeğirmeni, Anadolu Kartalları’nı Cenk(2), Hanifi ve Bekircan’ın golleriyle 4-0 mağlup ederek ligde puan kaybı yaşamadan şampiyonluğa ulaşmış oldu.  
Karşılaşma sonunda veliler, oyuncular ve kulüp yöneticileriyle birlikte şampiyonluk pastası kesilerek kutlama gerçekleştirildi. 


adgtv maç özeti:


Stat: Yenisahra Arena
Saha Komseri: Metin Aksoy
Hakem: Yağız Başoğlu

Yeldeğirmeni: 1- Özgür Mutkan, 15- Ebubekir Genç, 5- Tolgahan Dönmez, 10- Emre Çakır, 2- İsmail Taşkın, 16- Hanifi Ödemiş, 3- Arca Çınar, 9- Cenk Çakır, 8- Bekircan Akbulut, 14- Ata Egemen Akbulut, 7- Emre Boğaz (Yedekler: 11- Emre Özkaya, 12- Özcan Çetinkaya, 19- Emre Yıldız, 20- Mert Bolat)
Antrenör: Hakan Çakır

Anadolu Kartalları: 1- Şahin Emirkan Güner, 2- Yavuz Selim Aydın, 3- Yusuf Cihan Kamacı, 4- Arda Yeşilkaya, 5- Tümer Tanrıvermiş, 6- Muratcan Kollukçu, 7- Abdullah Eren Erduran, 8- Muhammet Berke Paylan, 9- Berke Portakal, 10- Emre Koçak, 11- Alican Köksal (Yedekler: 12- Umut Tosun, 13- Ekim Usta, 14- Tunay Karaca, 15- Arda Çelik) 
Antrenör: Bekir Kollukçu

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.