HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mart 2017 Perşembe

YALIKÖY’DEN ŞAMPİYONLUK YEMİNİ

YALIKÖY’DEN ŞAMPİYONLUK YEMİNİ
Yalıköyspor Kulüp Başkanı Yaşar Kaçar’dan hafta sonunda oynayacakları Ambarlıspor’a göz dağı geldi. Kaçar bu sene şampiyonluğa ant içtiklerini, taraftarlarıyla birlikte bütün deplasmanları iç sahaya çevirdiklerini söyledi.Ambarlı maçı öncesi iddialı açıklamaların altına imza atan Kaçar “Rakiplerimize tavsiyem yenilmeyen takım yoktur. Yalıköy’le oynamayan takım vardır. Ayaklarını sağlam bassınlar. Biz bu sene şampiyonluğa ant içtik. Taraftarlarımızla bütün olup deplasmanları iç sahaya çevirdik. Takımdaki herkes çok iyi anlaşıyor. Öyle bir hava yakaladık ki taraftar, futbolcu maçlardan sonra birlikte yemek yiyip oturuyorlar. Birlikte maçın öyküsü anlatılıyor. Ben bu haftadan sonra ligin nasıl gideceğini göreceğimizi düşünüyorum. Grupta Esenyurt ve Avcılar takımlarının fazla olması bizi korkutmuyor. Biz bu ligdeki her maça final havasında gidiyoruz. İlk hafta aldığımız mağlubiyet ayaklarımızın yere sağlam basmasını sağladı. O yüzden ilk hafta kazası bize baştan ders oldu. İlk yarıda bir beraberlik hakkımız daha var. Ama şunu da söylemeden edemeyeceğim. Bizim grubumuzdaki bütün takımlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gittiğimiz bütün deplasmanlarda en iyi şekilde ağırlandık. Bizler de rakiplerimizi sahamızda en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık.” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.