HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mart 2017 Cuma

Ünal Güneri "Avcılar Belediyespor’un yeri 2.Lig"

Ünal Güneri "Avcılar Belediyespor’un yeri 2.Lig"
Avcılar Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Güneri Avcılar Belediyespor’un yerinin 2.Lig olduğunu söyledi. Güneri önümüzdeki sezon yine şampiyonluk hedefiyle takım kuracaklarını belirterek taraftarlara umut saçtı.


Güneri “Hedef yine şampiyonluk. Daha iyi bir planlama ile semte ve kulübün tarihine yakışır bir kadro ile taraftarlarımızın önüne çıkmak istiyoruz. Bunu da başaracağımıza ve emin adımlarla hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum. Sayın Belediye Başkanımız Handan Toprak Benli’nin maneviyatını da arkamızda hissederek bu güçle sporcularımızla birlikte yürüyerek başarıya ulaşacağız.” ifadesini kullandı. Güneri, Avcılar Belediyespor’un yerinin amatör küme olmadığını, 2.Lig olduğunu sözlerine ekleyerek “Avcılar’ın yeri 2.Lig olmalıdır. Amatör bir ruh ve profesyonel bir düşünceyi hayata geçirerek istediğimiz noktaya  gelebilecek güçteyiz. Buna yönetici olarak da bilgi birikim olarak da sahibiz.” dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.