HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mart 2017 Cumartesi

Ulus'a Aykutalp Eli Değdi.

Ulus'a Aykutalp Eli Değdi.
Sezona Güzel Hisar ile deplasmanda berabere kalarak 1 puanla başlayan Ulus Spor ikinci hafta müsabakasında evinde İzzetpaşa'yı konuk etti, ancak bu karşılaşma sonunda sahadan 1-0 lık mağlubiyetle ayrılmıştı.İki hafta sonrasında Ulus Spor'da Teknik Direktörlük görevini üstlenen Recep Aykutalp adeta takımı yeniden yarattı. İlk karşılaşmasında grupta lider durumda bulunan ve rakip fileleri 11 kez havalandırarak daha kalesinde gol görmeyen Yeni Ortabayır Spor'a konuk oldu. Karşılaşmanın başında 2-0 geriye düşmesine rağmen yaptığı hamlelerle maçın skoruna etki yaparak sahadan 4-2 galibiyetle ayrıldı. Maç sonunda Ulus ilk 3 puanını hanesine yazdırıken Yeni Ortabayır'da liderlik koltuğunu Bahçelievler İdman Yurdu'na devretti. 
Bir hafta sonra yeni lider Bahçelievlr İdman Yurdu'nu evinde konuk eden Ulus Spor bir hafta önce aldığı galibiyeti perçinleyerek sahadan 6-0 gibi net bir skorla ayrıldı. 4. hafta sonunda basamakları hızla çıkan Ulus, zirve yarışında ben de varım dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.