HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mart 2017 Cuma

Ulus Lider Sever...

Ulus Lider Sever.
İstanbul 2. Amatör Lig 8. grupta yer alan Ulus Spor, hafta sonu Çilekli tesislerinde konuk ettiği lider Bahçelievler İdman Yurdu'na gol oldu yağdı. 
Geçtiğimiz hafta lider koltuğunda bulunan Yeni Ortabayır karşısında sahadan 4-2 lik galibiyetle ayrılarak onu liderlik etmişti. Hafta sonunda lider olarak Ulus karşısına gelen Bahçelievler İdman Yurdu'nun da akibeti farklı olmadı.Karşılaşmaya hızlı başlayan Beşiktaş temsilcisi henüz 5. dakika da gol ayaklarından Mert Karagöz ile 1-0 öne geçti. Bu glün hemen ardından 8. dakika da Nurettin Yıldız Ulus Spor'u 2-0 öne geçirdi. 22. dakika da Mert Karagöz kendisinin ikinci takımının 3. golüne imza attı ve bu aynı zamanda ilk yarının skoru oldu.


İkinci yarıda ilk yarıdaki gibi golle başladı. 48. dakika da günün golcü ismi Mert Karagöz farkı 4'e çıkardı. 59. dakika da Tuncay'ın penaltı golü ve 61. dakika da Mert maçın skorunu tayin eden golleri attılar. Karşılaşma Ulus Spor'un 6-0 galibiyeti ile sonuçlanırken, Ulus Spor yükselişini sürdürdü.


STAT : Beşiktaş Çilekli 
HAKEMLER : İlker Kara, Resul Kocameşe, Hakan Talanay
ULUSSPOR : Önder Karaduman, Ferhat Karagöz, Ali Demirtaş, Davut Gecü, Berk Şahin, Anıl Vurkan Yılmaz, Nurettin Yıldız, Mert Karagöz, Tuncay Çelik, Oğuz Şahin, Ali Yaşar Eskioğlu
YEDEKLER : Baram Akgün, Emir ÖZdelice, Erdi Enes Arslan, Okan Sel, Vedat Erdem, Yiğit Mert Yeşilyurt, Berkay Metin
TEKNİK DİREKTÖR : Recep Aykutalp
BAHÇELİEVLER İDMAN YURDU : Ali Tagıl, Muammer Çakır, Görkem Manav, Nebi San, Tolga Aksoy, Hamza Al, İbrahim Şalo, Burak Eker, Cemal Tatlı, Gökay Kesen, Bünyamin Şalo
YEDEKLER : Mazlum Noyan, Cemal Sevigen, İhsan Aksoy, Barış Eren, Yüksel Bardi, Eren Sancaktar, Yücel Alkaşı
TEKNİK DİREKTÖR : Mürsel Küllü
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.