HAZIRLIK MAÇLARI

3 Mart 2017 Cuma

U13 kuraları çekiliyor.

U13 kuraları çekiliyor.
İstanbul U13 ligi kura çekim tarihi ve programı TFF İstanbul İl Temsilciliği tarafından açıklandı.

TFF İl temsilciliğinden yapılan açıklamaya göre, 2016-2017 İstanbul U13 Ligi kuraları 9 Mart Perşembe günü saat 14.00'te İstinye Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleştirilecek. Lige katılmak isteyen kulüpler 7 Mart mesai saati bitimine kadar başvuru yapmak zorunda. İstanbul İl Temsilciliği'nin bu sezon aldığı karar doğrultusunda lige katılacak olan takımların mutlaka lige katılmaya ilişkin yönetim kurulu kararınıda getirmesi gerekiyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.