HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mart 2017 Cuma

U13 Kuraları Çekildi.

U13 Kuraları Çekildi.
İstanbul'da U13 yaş sporcuların mücadele edeceği ligin kuraları dün İstinye Orhan Saka Amatörler Evi'nde Kulüp yöneticileri ve teknik adamların katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplam 334 takımın mücadele edeceği U13 liginde kura çekimine kulüp temsilcilerinin katılımının az olması dikkatleri çekti.
U13 liginde yeni sezonda 42 grupta mücadele edecek olan takımlarda 36 grup 8 takımdan oluşurken 4 grup 7 takımdan oluşuyor, profesyonel takımların U13'lerinin de mücadele edeceği ligde Sultanbeyli Belediye, Beşiktaş, Pendikspor, Kartalspor, Sancaktepe Belediye, Fenerbahçe A.Ş., İstanbulspor A.Ş., Beylerbeyi ve Bayrampaşa 40. grupta, Galatasaray, Fatih Karagümrük, Kasımpaşa, Eyüpspor, Medipol Başakşehir, Ümraniye, Sarıyer, Büyük Çekmece Tepecikspor ve Tuzlaspor  41. grupda yer alıyorlar. Profesyonel takım U13 lerinin yer aldığı 2 grup ise 9'ar takımdan oluşuyor.
İstanbul Avrupa yakası amatör kulüplerde 30 grupta 237 takımla temsil edilirken, Anadolu yakası amatör kulüpleri 10 grupta 79 takımla temsil ediliyor.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.