HAZIRLIK MAÇLARI

3 Mart 2017 Cuma

U-13 yaş 2.Elit Cup şampiyonu Beşiktaş

U-13 yaş 2.Elit Cup şampiyonu Beşiktaş:
Tuzlaspor kulübünün organize ettiği geleneksel hale gelen U-13 Yaş .Elit Cup Futbol turnuvası 25 şubat Cumartesi günü Tuzla belediye spor tesislerinde gerçekleştirildi.


Tuzlaspor, Altınordu,Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Atiker Konyaspor, Başakşehir ve Trabzonspor kulüplerinin katıldığı U-13 yaş futbol turnuvasında Beşiktaş spor kulübü takımı şampiyon oldu.
2.Tuzlaspor, 3.Altınordu ve 4.Başakşehirspor kulüpleri oldular.

Turnuvanın organizasyonunu gerçekleştiren Tuzlaspor kulübü Alt yapı Antrenörü Eren Yılmaz bu yıl U-13 yaş 2.'ni düzenlediğimiz Elit Cup futbol turnuvası 8 profesyonel kulübün katılımı ile gerçekleşti.


Bu turnuvanın düzenlenmesinde bizlere desteklerini esirgemeyen Tuzla Belediye başkanı Sayın Şadi Yazıcı, Tuzlaspor kulübü başkanı Sayın Murat Erdoğan, yöneticilerimiz Cihan Haspolatlı, Ümiı Davala ve  sponsor olan Mustafa Öztürk ile Erdal Bulut’a teşekkür ediyoruz dedi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.