HAZIRLIK MAÇLARI

21 Mart 2017 Salı

TFF İl Temsilciliği'nden Sitem;


TFF İl Temsilciliği'nden Sitem;
Hafta sonu Futbol Oyun talimatlarına uygun olmadığı için oynanamayan müsabakalar sonrasında görüşlerine başvurduğumuz TFF İstanbul İl Temsilcisi Sayın Ali Tanrıyaşükür "Hakemlerimiz oyun talimatlarına uygunluk konusunda yasal bir haklarını kullanmışlardır.
Tabii bu konu genel olarak güvenlik tedbirleri ve sahalarda güvenlik güçlerinin bulunmaması ile ilgili olan husus. Evet doğrudur, bu her zaman sahalarımızda müsabaka boyunca güvenlik güçleri olmuyor. Biz Valiliğe ve gerekli birimlere yazılarımızı yazıyoruz. Elimizden geldiğince de müsabakanın durumuna göre tek tek ilgileniyoruz. Bakın geçtiğimiz günlerde hakemimiz Sezer Yalçın'a bir fiziki darp var. Bu saldırı güvenlik güçlerinin olmadığı bir sahada mı oldu.? Bu hafta oynanmayan maçların büyük bir kısmı U13 maçları. Emniyet güçlerimizde bu müsabakalarda olay çıkmayacağını düşünerek oralara pek ilgi göstermiyorlar. Ancak bu saldırılar futbolumuzun bir yarasıdır. Önümüzdeki günlerde futbol taban birlikleri ile (TFF İstanbul İl Temsilciliği, İl Hakem Kurulu, İASKF, Saha Komiserleri Derneği) bir araya gelerek bu konuları masaya yatıracak ve çözüm üreteceğiz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.