HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mart 2017 Cuma

TFF Dünya Kadınlar Günü'nü özel bir etkinlikle kutladı

TFF Dünya Kadınlar Günü'nü özel bir etkinlikle kutladı

Türkiye Futbol Federasyonu, her yıl olduğu gibi bu sene de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü özel bir etkinlikle kutladı.


TFF'nin Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde futbol dünyasının farklı alanlarından kadınların katıldığı  bir söyleşi düzenlendi. Tuğçe Saatman'ın moderatörlüğünü üstlendiği organizasyona gazeteci Banu Yelkovan, FIFA kokartlı eski hakem ve kadın hakem mentörü Dilan Deniz Gökçek İşcan, TFF Sponsorluklar ve Pazarlama Direktörü Elif Canbay, A Milli Takım'da supervisor şef olarak görev yapan Ebru Omurcalı, U17 Kız Milli Takım Teknik Sorumlusu ve antrenör eğitmeni Necla Güngör Kırağası, A Milli Takım ve Beşiktaş'ın futbolcusu Didem Karagenç ile Beşiktaşlı futbolcu Jessica O'Rourke katıldı.

Programda ağırlıklı olarak ülkemizde kadın futbolunun durumu ve futbol dünyasında kadın konuları ele alındı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim söyleşi öncesi katılımcılarla bir araya gelerek sohbet etti.


Kadın Millilerimiz Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı
 
Antalya'nın Alanya ilçesinde kampta olan Kadın A Milli Takımımız, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.