HAZIRLIK MAÇLARI

11 Mart 2017 Cumartesi

Telsizspor Seriye Devam Ediyor.

Telsizspor Seriye Devam Ediyor.
İstanbul 2. Amatör Lig 8. grupta geride akalan 3 hafta da topladığı 9 puanla dikkatleri üzerine çeken Zeytinburnu temsilcisi Telsizspor bugün Mehmet akif Ersoy Stad'nda konuk olduğu Çatalzeytin Zümrüt Spor karşısında da aldığı 5 gollü galibiyetle seriye devam etti.

Mehmet Akif Ersoy sahasında grubun puansız takımlarından Çatalzeytin Zümrüt Spor'un konuğu olan Telsiz spor ilk yarısı golsüz eşitlikle sonuçlanan karşılaşmanın ikinci yarısında adeta gol oldu yağdı. 
Karşılaşmaya etkili başlayan Zeytinburnu temsilcisi ilk yarıda bulduğu pozisyonları cömertçe harcarken, aynı hataları ikinci yarıda yapmadı. Gol ayakları Muhammed (2), Hamit (2) ve Fatih ile rakip fileleri beş kez havalandırmayı başararak liderlik koltuğunda yoluna devam etti. En yakın takipçisi Karaağaç'ın Altınok'a puan kaybetmesi ile grupta tek yenilgisiz takım oldu. Telsiz Spor önümüzdeki hafta Altınok Spor'u kendi evinde ağırlayacak. Bu haftanın şiki başarılı takımı arasındaki müsabaka önümüzdeki haftanın önemli maçları arasına şimdiden adını yazdırdı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.