HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mart 2017 Çarşamba

Teknik Direktör Öney "Gümüşpınar maçı iyi bir doping oldu."

 

Teknik Direktör Öney "Gümüşpınar maçı iyi bir doping oldu."
Çeltikspor Teknik Direktörü Recai Öney 5-0 kazandıkları Gümüşpınar maçından sonra temkinli konuştu.

 

Öney, farklı galibiyete rağmen rakiplerinin antrenmansız olduğunu, aradaki güç farkının böyle bir sonuç doğurduğunu söyledi. Öney “Biz iyi bir takımız. Karşımızdaki takım bize göre değil. Galibiyet moral oldu ama rakibimiz diğer takımlara göre antrenmanları pek yok galiba. İlk yarı biraz dayandılar ama ikinci devre antrenman farkı ortaya çıktı. Bizim için moral oldu. Diğer takımlar da berabere kaldı. Bizim için iyi bir doping oldu.” ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.