HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mart 2017 Salı

SÖĞÜTLÜÇEŞMESPOR'UN ZAFERİ

SÖĞÜTLÜÇEŞMESPOR'UN ZAFERİ
İstanbul Amatör 2.Lig 11.Grupta oynanan maçta lider Söğütlüçeşmespor ligin 6.Haftası kendi sahasında şampiyonluk yarışı veren Zeytinburnu Zaferspor ile karşı karşıya geldiler grubun önemli maçını ev sahibi Söğütlüçeşmespor 2-0 kazanarak üç puanı alan takım oldu.

Küçükçekmece İFA sahasındaki maçı her iki takımda üç puan parolası ile sahaya çıktılar. Müsabakaya hızlı başlayan misafir takım Zeytinburnu Zafer spor ilk 20 dakika rakip kalede baskı kurdu ilerleyen zamanda ev sahibi Söğütlüçeşmespor oyun kontrolünü eline alarak rakip kaleye baskı uygulamaya başladı.
Müsabakanın 42.Dakikasında Orhan Kırmızı-Beyazlı takım Söğütlüçeşmespor'un gollünü atarak 1-0 öne geçirirken ilk yarınında skorunu belirleyen gollünü attı.
İkinci yarı gole ve goller bulmak için tüm hatları ile bakı kuran misafir takım Zeytinburnu Zaferspor zaman zaman tehlikeli olduysa da Söğütlüçeşmespor savunması başarılı bir savunma yaparak misafir takıma gol fırsatı vermedi.


Müsabakanın son dakikalarında tüm hatları ile rakip kaleye yüklene misafir takım Zaferspor savunmayı da elde bırakınca bu fırsatı çok iyi değerlendiren ev sahibi takım Söğütlüçeşmespor 82.Dakikada Uğur'un attığı golle ikin gol geldi ve haftanın önemli maçını ev sahibi takım Söğütlüçeşmespor 2-0 kazanarak üç puanı alan takım oldu.
Grubunda haftanın önemli maçını kazanan Söğütlüçeşmespor maç sorası Futbolcular, teknik heyete ve yöneticiler birlikte kanatçı Şifo’da topluca yemek yediler.
Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Mevlüt Özdek, Bugün grubumuzun güçlü takımlarından olan Zeytinburnu Zaferspor’u güzel futbol ve güzel skorla mağlup ederek üç puanı alan takım olduk.Önümüzde uzun bir lig maratonu var bu uzun lig maratonda bundan sonraki maçlarımızı aynı disiplin ve ciddiyetle oynayarak şampiyon olmayı arzuluyoruz inşallah bunu da birlik beraberlik içinde başaracağız bugün güzel futboldan dolayım galip gelen futbolcu kardeşlerimizi ve teknik ekibimizi tebrik ederim dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.