HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mart 2017 Çarşamba

SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK ŞAMPİYONLUĞUNU İLAN ETTİ.

SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK ŞAMPİYONLUĞUNU İLAN ETTİ.
İstanbul U-14 /A Gençler ligi 4.grupta şampiyonluğun iki adaylarından olan Söğütlüçeşme Birlikspor ile İstanbul Gençler Birlikspor takımları arasındaki karşılamada Söğütlüçeşme Birlikspor kendi sahasında güçlü rakibini 2-0 yenerek ligin bitimine 1 hafta kalarak şampiyonluğunu ilan etti.

Söğütlüçeşme’nin genç yetenekleri olarak nitelendirilen ve ilerleyen yıllarda Söğütlüçeşme Birlikspor daha üst seviyelere çıkaracakları düşünülen U-14 takımı ligde sergilediği futbolla büyük beğeni topladı. U-14 ligini 12 maçta 1 mağlubiyet ile tamamlayanSöğütlüçeşme Birlikspor U-14 takımı lig bitimine bir hafta kala topladığı 33 puan ile şampiyonluğunu ilan etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.