HAZIRLIK MAÇLARI

19 Mart 2017 Pazar

Şirintepe - Yeni Ufuk Müsabakası güvenlik gerekçesi ile tatil edildi.


Şirintepe - Yeni Ufuk Müsabakası güvenlik gerekçesi ile tatil edildi.

Bugün Kağıthane Belediyesi Yahya Kemal Spor Kompleksinde saat 11:00 de oynanacak olan Şirintepe - Yeni Ufuk spor kulüpleri arasındaki U16 B Ligi karşılaşması ilk yarısı ev sahibi Şirintepespor'un 4-0 üstünlüğü ile tamamlanmışken, ikinci yarının başında güvenlik güçlerinin saha komiseri ve hakemler tarafından ısrarlı aramaları ve çağrılarına rağmen gelmemesi sonucu karşılaşmanın hakemi: Ufuk Ünaldı tarafından talimatlara uyulmadığı gerekçesi ile müsabaka tehir edildi.

  Aynı zamanda Kağıthane Hasbahçe Stadında saat 10:30 oynanması gereken  Kağıthanespor - Fatih Sultan Mehmet spor kulüpleri arasındaki müsabakada talimatlara uyulmadığı gerekçesiyle hiç başlatılmadan tehir edildi.
Olaylar Nasıl Gelişti. 
Şirintepe - Yeni Ufuk spor kulüpleri arasındaki müdabakada maç öncesi karşılaşmanın hakemleri ve saha komiseri tarafından talimatlara uygunluk sağlandıktan sonra müsabaka başlatılmış ilk 20 dakika güvenlik güçlerini sahada olduğu ve daha sonrasında sahadan uzaklaşmasıyla saha komiseri güvenlik güçlerini telefonla arayarak sahaya davet etti. İlk yarı tamamlandıktan sonra tekrar saha komiseri tarafından güvenlik güçleri arandı. Israrlı aramalara rağmen 20 dakika beklendi ve daha sonrasında sahaya çıkan hakemler Takım yetkililerini ve kaptanları çağırarak sahanın ortasında maçın tehir edildiği bilgisini verdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.