HAZIRLIK MAÇLARI

29 Mart 2017 Çarşamba

Şirintepe son 5 dakika da 3 puana uzandı.


Şirintepe son 5 dakika da 3 puana uzandı.
İstanbul 2. Amatör lig 5. grup mücadelesinde grubun şampiyonluk iddiası içinde olan 2 takımı Şirintepe ile Emirgan Kağıthane Belediyesi Seyrantepe Stadı'nda karşı karşıya geldi.

Ev sahibi ekip Şirintepe oyunda daha etkili görünürken, Emirgan son ana kadar sahadan en az 1 puanla ayrılmak istiyordu. Şirintepe 85. dakika da Uğurcan'ın golü ile sahadan 1-0 galibiyetle ayrılırken sıralamada da bir basamak yukarı çıkarak lider Neslişah'ın gerisinde 2. sırada yerini aldı. Hafta ortası oynayacağı Neslişah maçından da galibiyet bekleyen Şirintepe'de hesaplar liderliği ele geçirmek olarak yapılmaya başlandı. 

STAD : Seyrantepe Stadı
Hakemler : Mehmet Türkmen, Mert Çil, Kaanhan Argüt
Saha Komiseri : Erdem Şen
Sağlık Görevlisi : Haluk Bilgi
Şirintepe : Batuhan Burak Pekelli, YAsin Kaya, Tolga Eren Dikmezli, Emre Fıçıcı, Faruk Şenol, Turan Yavuz, Atakan Yılmaz, Serkan Doğan, Fatih Salım, Uğurcan Teziber, Ferhat Koçak
Yedekler : Uğur Kaya, Eray Göktürk, Aykut Kanca, Emrah Kaya, Kaan ÖZtürk, Furkan Karakuş, Sergen Karcıoğlu
Teknik Direktör : Bülent Tarık Kapucu
Emirgan : Rauf Sezer Fidanboy, Ferhat Yılmaz, Serhat Yılmaz, Mevlüt Kaynak, Emre Kars, İsmail koçarslan, Yusuf Küçükaydın, İsmet Öztürk, Serdar Seymen, Ertuğrul Altınkaya, Aytekin Çince
Yedekler : Fikri Aslan, Mustafa Şenses, Ozan Ozun, Mehmet Furkan Karagöz, Mustafa Akdağ, Suat Eroğlu, Ömer Faruk Can
Teknik Direktör : Ömer Faruk Uzun 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.