HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mart 2017 Salı

SİNDEF MUSA CAN FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI.

SİNDEF MUSA CAN FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI.
Sinop Dernekler Federasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen dernekler arası Musa Can futbol turnuvasının Küçükçekmece Belediyesi Halkalı Etap sahasında Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve SİNDEF Genel Başkanı Engin Kırmızıgülün başlama vuruşu ile start aldı.


Küçükçekmece Belediyesi Halkalı Etap sahasındaki açılışa Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av. Mustafa Korkut, MHP Küçükçekmece İlçe Başkanı Seyfettin Tiryaki, SİNDEF Genel Başkanı Engin Kırmızıgül turnuvaya katılan dernek başkanları yöneticiler ve kalabalık sporsever katıldı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.