HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mart 2017 Cuma

Seyrantepe Of, zorlu rakibi Arabayatığı'nı 2 golle geçti.Seyrantepe Of, zorlu rakibi Arabayatığı'nı 2 golle geçti.
U15 Türkiye şampiyonası 1. kademe müsabakasında alt yapılarada şampiyonluğun önemli isimlerinden İstanbul temsilcisi Seyrantepe Of ile Bursa temsilcisi Arabayatağı spor Kocaeli il merkezinde karşı karşıya geldi.
Sezon Türkiye şampiyonası finalini hedef olarak koyan iki takım, daha şampiyonanın ilk maçında karşı karşıya geldiler. Baştan sona tempolu ve heyecan içinde geçen karşılaşmanın sonunda İstanbul temsilcisi Seyrantepe Of sahadan ilk yarıda bulduğu gollerle 2-0 galibiyetle ayrılarak grup maçında önemli bir avantaj elde etmiş oldu. Kağıthane temsilcisinde goller 33. dakika da Okan ve 35. dakika da Baran'dan geldi. Seyrantepe Of ikinci maçını Cumartesi günü Tekirdağ temsilcisi Kapaklı Site spor ile oynayacak.
Kocaeli il merkezi'nde B grubunda yer alan İstanbul temsilcisi İstanbul Sinopspor ise Bursa temsilcisi Altınsaban karşısında aldığı 3-0 lık mağlubiyetle şampiyonaya buruk başladı. İstanbul Sinop ikinci maçını Cuma günü Edirne temsilcisi Saraçhanespor ile oynayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.