HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mart 2017 Pazar

Seyrantepe Of İlk 15 Dakika da Attı, Sonra Yattı.

Seyrantepe Of İlk 15 Dakika da Attı, Sonra Yattı.
İstanbul temsilcisi Seyrantepe Of final maçı öncesinde çıktığı son karşılaşmada Kapaklı Sitespor karşısında ilk 15 dakika da attığı gollerle skoru belirledi.

İstanbul'un altyapılarda başarılı ekibi Seyrantepe Of, U15 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları Kocaeli İl Merkezi A grubu son maçında Tekirdağ temsilcisi Kapaklı Sitespor ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmaya çok etkili başlayan İstanbul temsilcisi ilk 15 dakika içinde rakip kaleleri 4 kez havalandurmayı başarırken karşılaşmanın geri kalanında final maçını düşünerek daha temkinli bir futbol sergiledi. Seyrantepe Ofspor'u finale taşıyan goller Baran (2), Aybars ve Semih'ten geldi.
Seyrantepe Ofspor bugün final karşılaşmasında Bursa'nın başarılı ekiplerinden Altınsabanlar ile karşılaşacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.