HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mart 2017 Çarşamba

ŞAMPİYONLUĞA KAZIK ÇAKACAK

ŞAMPİYONLUĞA KAZIK ÇAKACAK
Bursa Amatörünün ve Marmara Bölgesinin genç ve Tecrübeli Antrenörü Fatih Yabaş , 2016-2017 Sezonunda 1. Amatör küme Takımlarından Çiftehavuzlar spor ile Başlayıp ve U-19 da Alt yapısı olmayan bu takımı Şampiyon yapmıştır.


A takım olarak da  Ligde kötü sezon geçiren ve Hatta hükmen ve 3 puan silme alan Fatih hocanın takımı Şampiyonluk ile başladığı sezona Büyük çeşitli nedenlerde Düşme noktasına gelmiştir. Fatih Yabaş daha sonra Çiftehavuzlar dan İstifa ederek  Yurt dışı Plan ve Projeleriyle uğraşmaya devam etmiş geçtiğimiz Sezon UKRAYNA’nın KİEV Şehri Takımları Arsenal Kiev ' e Amatör statüde futbolcular götüren ve yanı sıra KATAR , GÜRCİSTAN ile birlikte Bir kaç ülke Takımlarıyla Amatör Gençlerin En kısa zamanda Profesyoneleşmesi adına ciddi adımlar atmak işçin çalışmalarına devam eden Fatih Yabaş. BURSA 2. AMATÖR 4. GURUP TAKIMI USRÜKAZIKLI SPOR ile TEKNİK SORUMLU OLRAK Anlaştı. Kazıklı spor Şunda gurubunda 3 te 3 yapmış ve bununda OSMAN AY hoca ile devam ederken anlaşma yapan Fatih YABAŞ hoca. Şunları söyledi " 

Gürsu ilçemizin Nadide şirin Köyü KAZIKLI 'nın Futbol Kulübü olan GURSU KAZIKLI SPOR ile anlaşmak ve Osman Ay hocayla Başkan Serdar ACAR yönetimi ve futbolcularıyla çalışmaktan onur ve guru duyacağımı bilmelisin. Bu takım şuanda Na Mağlup hedefe ilerliyor. Tüm kazıklı halkı kenetlenmiş Şampiyonluğa odaklanmış durumda futbolcularla birlikte bu aileyi Büyüttüğümüzü düşünüyor ve Sezon sonunda Bu Büyük başarıyı yakalamış olacağız inşallah " diyerek kariyerindeki şansızlıkları da kırmak isteyen Fatih Yabaş’a ekibine ve GÜRSU KAZIKLI SPOR Camiasına Başarılar Dileriz.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.