HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mart 2017 Cuma

Şampiyon İstanbul Güngören

Şampiyon İstanbul Güngören
İstanbul U14 A Ligi 6. Grup’ta bitime bir hafta kala lider İstanbul Güngörenspor ile en yakın takipçilerinden İstanbul Kayaşehir Spor Güngören Güneştepe Sahasında karşı karşıya geldi.

Kayaşehir için son umut olarak görülen maçta lider İstanbul Güngören sahadan 3-2 lik galibiyetle ayrılarak şampiyonluğunu ilan etti. Ligin ilk yarısında oynanan müsabakada da İstanbul Güngören'in deplasmanda 2-0 galibiyeti ile sonuçlanmıştı.İstanbul Güngören Spor'a galibiyeti getiren goller Emir (2) ve Hamza’dan gelirken Kayaşehir'in gollerini ise Yusuf ve Ahmet attı.
Karşılaşma sonunda İstanbul Güngörensporlu futbolcular şampiyonluk coşkusunu seyircileri ve antrenörleri Sakıp Gül’le paylaştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.